Car-folie.pl - Referencje

We współpracy z firmą ICON z siedzibą w Londynie, okleiliśmy flotę autobusów na Mistrzostwa Europy.
2014


Jako oficjalny partner techniczny wyprawy PositiveWays to Monte Carlo, okleiliśmy 24 luksusowe samochody uczestników!Z przyjemnością informujemy, że zdobyliśmy tytuł I-vice-mistrza w zawodach 5th PolishCarWrap Championship, które odbywały się w Poznaniu podczas targów MotrShow. Uczestniczyliśmy również w próbie pobicia rekordu świata w oklejaniu Audi A6 (zmiana koloru), który pobiliśmy i ustanowiliśmy na 29 minut 59 sekund!Nasza firma potwierdziła, iż jesteśmy jedną z najlepszych firm zajmujacych sie aplikacja folii na samochodach w Polsce, pokonując wszystkie firmy w 3. turze zawodów "2nd Polish CarWrap Championship", odbywających się podczas trwania Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Visual Communication pisze:

"[...] aplikacja końcowa na dostarczonych przez organizatora foliach i layoutach, najlepiej prezentowała się w wykonaniu firmy Car-folie."

Okleiliśmy już ponad 1000 aut, w tym floty powyżej 100 sztuk. Najwyższą jakość naszych usług potwierdzamy udzielając gwarancji. Okleiliśmy auta takich firm jak jak: MediaMarkt, Euromaster Polska, Bp, Coca-Cola, JetAlliance, Telekom Austria, Radio Oe3. Znakowaliśmy również samochody dla policji, straży itp.